רכישת מדפסות לייזר לעסקים

מהם הפרמטרים החשובים בבחירת מדפסות לייזר לעסקים?

חשוב להכיר את כל המאפיינים של מדפסת הלייזר כדי לדעת איזו מהם היא המתאימה ביותר עבור בית העסק שלך. מה המהירות? העומס העבודה החודשי? האם היא פועלת דרך הרשת ואיך? מדפסת לייזר יכולה לסייע לבתי עסק לנהל את השגרה היום יומית במשרד ובעלת ערך מוסך עצום לעסקים במיוחד.

ראשית, חשוב לחקור ולקבוע מהם ביצועי ההדפסה הנדרשים בעסק ולפי זה ניתן לבחור מדפסת אידיאלית לפי כמות הדפים שהיא מדפיסה בדקה והעומס שהיא יכול לשאת. גם אם אינכם בית דפוס, מדפסת מהירה יכולה לייעל את הלו”ז במשרד ולהפוך את החיים לקלים יותר במהלך היום. בנוסף, איכות ההדפסה כל כך טובה, כך שאפשר להפיק במדפסות לייזר חומרי פרסום כגון פלייארים, מחירונים, פוסטרים ועוד. כתוצאה מכך, כל פרויקט שכרוך בו הדפסת מסמכים רבים, הופך להיות קל לביצוע.

חשוב לבחור במדפסת שעומדת בדרישות שלכם, אחרת תמצאו את עצמכם בעוד כמה חודשים או שנים עם אותה בעיה שאתם עומדים בפניה היום. לדוגמה, משרד עורכי דין, אשר מדפיס ומצלם המון דפים ביום, צריך מדפסת שלא תעכב אותו או את לקוחותיו. מדפסות לייזר מגיעות למהירות של עד 40 דפים לדקה, נתון המונע זמן המתנה מיותר.

לבנות תקציב הדפסה לעסק

כדי למנוע מכם להוציא אלפי שקלים על מדפסת ומאות שקלים על טונרים ומתכלים מדי חודש, רצוי לעבור למסלולי השכרת מדפסות. המסלולים כוללים התקנה, טונרים, מתכלים, ושירות לאורך כל תקופת ההשכרה. בית העסק מקבל מדפסת חדשה עם הפונקציות שהוא צריך, ונהנה מראש שקט. מסלולי ההשכרה כוללים תשלום חודשי  קבוע מראש, ובית העסק משלם אך ורק על הדפים שהוא מדפיס ללא הגבלה.

על כל דף שחור לבן, בית העסק משלם 5 אג’, ועל דף צבעוני בית העסק משלם 25 אג’. לדוגמה, מדפסת לייזר שחור לבן עולה 30 שקלים בחודש (סה”כ בשנה 360 ₪). אם בית העסק הדפיס בחודש אחד 500 דפים צבעוניים ו500 דפים שחור לבן, הוא ישלם רק 150 שקלים על הדפים. לסיכום, בחודש אחד בית העסק ישלם 180 שקלים. בנוסף לכך, טונרים ומתכלים (שיכולים להגיע למאות שקלים בחודש) נכללים בתשלום החודשי, כך שאתם לא תשלמו על שירות, התקנה וחלקי חילוף.

חבילות השכרת המדפסות נועדו להקל על בית העסק ולעזור לו לשלוט בהוצאות ההדפסה. בית עסק כיום יכול להגיע למאות שקלים בחודש על הוצאות שותפות של המדפסת (וזה לא כולל התשלום על המדפסת עצמה) ולכן השכרה מוזילה משמעותית את ההוצאות.

איך תדעו איזו מדפסת להשכיר?

תוכלו ליצור קשר עם נציגי המכירות שלנו כדי שיתאימו לכם את המדפסת המושלמת למשרד. בהתאם לאופי העבודה במשרד, אנחנו נוכל לדעת איזו מדפסת תתאים לכם ותעזור לכם לייעל את הזמנים. האם צריך כמה מדפסות לאותו משרד? האם צריך גם סורק? האם צבע הוא בכלל הכרחי? אנחנו נעזור לכם להגיע למדפסת האידיאלית עבורכם.